دانلود کتاب بی نظیر آموزش گام به گام Visual Basic.net به زبان فارسی . با سلام خدمت شما دوستان و کاربران گرامی . در این پست از سایت کد سیتی با کتاب بی نظیر از زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک به زبان فارسی در خدمت شما دوستان هستیم . شاید کمتر برنامه نویسی باشد که با زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک آشنایی نداشته باشد مخصوصا اینکه این زبان یکی از دروسی است که در دانشگاه های سراسر دنیا مورد تدریس قرار می گیرد و این امر داخل کشور ما هم رعایت می شود و در اکثر دانشگاه این زبان از سوی اساتید مورد بررسی قرار می گیرد . این کتاب آموزشی که شامل 461 صفحه آموزشی می باشد مرجع مناسبی برای یادگیری این زبان پر قدرت می باشد و سایت کد سیتی به تمام علاقه مندان به برنامه نویسی این کتاب رو پیشنهاد می کند . امیداوریم تا در پست های آینده از سایت کد سیتی با کتاب های جدیدتر و بروز از این زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک در خدمت شما دوستان باشیم . شما می توانید کتاب آموزشی ویژوال بیسیک به زبان فارسی رو از سایت کد سیتی مرجع تخصصی کتاب های آموزشی کامپیوتر دانلود نمائید . اما در این قسمت به برخی از مطالبی که در این کتاب ارائه شده خواهیم پرداخت . شاید اغراق نباشد اگر ویژال بیسیک Net. یا بطور ساده VB.Net را بزرگترین بعد از اختراع زبان ویژال بیسیک بدانیم .(برنتامه ای که متجاوز از سه میلیون برنامه نویس حرفه ای در سرتاسر دنیا با آن برنامه می نویسند) . ویژگیهای ویژوال استودیو Net. در زمینه برنامه نویسی اینترنت وپایگاه داده بنحو جالب توجهی بهبود یافته است و این مزایای زیادی برای برنامه نویسان حرفه ای دارد . حتی اگر از این مزایا استفاده نکنید , باز هم ویژال استودیو Net.را جالب خواهید یافت محیط برنامه نویسی آن برای تمام کامپایلرهای موجود (ویژال بسیک Net. , ویژوال سی ++ Net. و ویژوال سی # که سی شارپ خوانده می شود یکسان است . و می توانید از مهارتهایی که بدست می آورید , در تمام آنها (حتی آنهایی که بعدا به بازار خواهند آمد , مانند ویژال جی ++ Net.) براحتی استفاده کنید . اگر از ویژال بیسیک 6 Net. آمده اید میزان و وسعت تغییرات انجام شده شما را به تعجب خواهد انداخت , به همین دلیل در هر فصل بخشی را به تازه های آن اختصاص داده شده . قبل از هر چیز با تغییراتی که در محیط ویژوال استودیو Net. بعمل آمده شروع می کنیم :
- با اینکه ویژال بیسیک Net. تفاوتهای خود را با زبانهای دیگر از قبیل ویژوال سی ++ Net.و ویژوال سی # Net. حفظه کرده , اما از نظر یکپارچگی محیط برنامه نویسی ( محیط ویژوال استودیو Net.) بسیار به آنها نزدیک شده است .
- وقتی ویژال استودیو Net.را اجرا می کنید . صفحه شروع جدید خواهید دید . از طریق این صفحه می توانید به پروژه های قبلی خود , سایتهایی که با ویژوال استودیو ایجاد کرده اید و یا اطلاعات پروفایل دسترسی داشته باشید .
- ابزارهای برنامه نویسی ویژوال استودیو Net. چند تغییر عمده کرده اند . پنجره پروژه به کاوشگر راه حل تغییر نام داده , و پنجره کمک حساس به محتوای جدید بنام کمک دینامیک اضافه شده است .جعبه ابزار نیز کمی تغییر کرده و کنترلهای آن بر حسب عملکرد به چند دسته تقسیم شده اند .
- اکثر پنجره های ابزار بصورت خودکار - وقتی کاری با آنها ندارید , خود را مخفی می کنند , تا جلوی دست و پای شما را نگیرند .
- روش ذخیره کردن پروژه ها نیز عوض شده است , نامگذاری پروژه قبل از ایجاد آن صورت می گیرد , نه بعد از آن , هر پروژه تعداد زیادی فایل و پوشه به خود اختصاص می دهد , حتی بیشتر از ویژال بیسیک 6 , در ویژوال بیسیک 6 به برنامه هایی که از تلفیق چند پروژه بوجود می آمدند , گروه پروژه گفته می شد در ویژوال استودیو Net. این قبیل برنامه ها با نام راه حل شناخته می شوند .


نام کتاب : زبان اسمبلی برای سیستم های شخصی
نام گروه : زبان های برنامه نویسی - ویژوال بیسیک
نویسنده : علیرضا زارع پور
تعداد صفحات : 461 صفحه
فرمت فایل : PDF
زبان : فارسی

حجم فایل : 18.53 مگابایت

لینک دانلود : [فقط کاربران عضو شده و فعال شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند. ]
پسورد فایل :[فقط کاربران عضو شده و فعال شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند. ]